Váš košík je prázdny!
Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.

Doprava a platba

Tovar zasielame výhradne Slovenskou poštou ako doporučený list 1.triedy, po dohode je možné aj osobné vyzdvihnutie v Košiciach na adrese sídla spoločnosti (momentálne je možný osobný odber iba pri platbe vopred). Vieme, že veľakrát môže vysoké poštovné odradiť zákazníkov od nákupu, a preto sme ceny poštovného znížili na čo najnižšiu možnú úroveň. Pre našich zákazníkov sme pripravili aj špeciálnu akciu, pri ktorej nákupom dvoch a viac tričiek majú dopravu ZDARMA. (platí pri celkovej sume objednávky nad 24 €)

 

Ceny poštovného:

 

Doprava v rámci SR

 

Celková suma objednávky: Platba na účet vopred: Platba dobierkou: Doba dodania:
Objednávka 1 ks trička alebo < ako 24 € 2 € 2,50 € 24-48 hod.
Objednávka 2 ks tričiek (a viac) alebo > ako 24   ZADARMO  ZADARMO 24-48 hod.
Osobné vyzdvihnutie v Košiciach    ZADARMO   Platba v hotovosti momentálne nedostupná.      okamžite

 

Spôsoby platby:

 

  1. Platba na účet vopred - po prijatí objednávky zákazník dostane na email inštrukcie na platbu vopred. Platbu môžete vykonať prostredníctvom Vášho internet bankingu. Pri zadávaní príkazu je nutné dbať na správe číslo účtu a číslo variabilného symbolu. Po prijatí platby na náš účet (zvyčajne do 24 hod. v pracovný dňoch) bude Vaša objednávka ihneď expedovaná.

 

  1. Platba dobierkou – za tovar zaplatíte pri doručení v hotovosti. Pri platbe na dobierku Vieme tovar objednaný do 14:00 expedovať ešte v ten istý deň.

 

  1. Platba pri osobnom vyzdvihnutí – momentálne nie je možná platba v hotovosti pri osobnom vyzdvihnutí. Osobné vyzdvihnutie tovaru je možné iba pri platbe vopred na náš bankový účet. Osobnú odber tovaru je nutné dohodnuť dopredu na tel. čísle 0948321327 alebo na emailovej adrese info@trickomar.sk. UPOZORNENIE: naša pobočka neslúži ako predajňa, fungujeme ako internetový obchod!

 

 

Back to Top