Váš košík je prázdny!
Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.

Blog manager

in on Sep 30, 2013 .

Mnoho ľudí hľadá kvalitu za nízku cenu. U nás máte možnosť si zakúpiť lacné tričká, ktoré si môže dovoliť každý.  Jedná sa o tričká s potlačou, ktorá je veľmi odolná, dlhotrvajúca a vydrží dlhšie ako samotné tričko. Na výber máme dámske tričká s potlačou a aj pánske tričká s potlačou za skvelé ceny.

Lacné tričká až domov

Sme internetový obchod, a tak si môžete jednoducho a rýchlo zakúpiť lacné tričká cez našu stránku a tričko vám bude doručené až domov. Jednoducho si vyberte z našej širokej ponuky, kde nájdete rôzne tričká s potlačou, či už dámske alebo...

in on Oct 07, 2013 .
​Chceš nové tričko s potlačou? U nás nájdeš množstvo tričiek, ktoré majú zaujímavú potlač. Ponúkame vysokú kvalitu za nízku cenu. Potlač tričiek má dlhú životnosť. Vyberte si z ponuky moderných tričiek s potlačou. Ponúkame pánske tričká i dámske tričká. Ako doplnok si môžete zakúpiť aj slnečné okuliare.
 
Pánske tričká s potlačou

Vyberte si z ponuky pánskych tričiek, ktoré majú zaujímavú potlač, ktorá je kvalitná dlhotrvajúca. Ponúkame viacero rôznych zaujímavých potlačí. Jednoducho si ich všetky môžete prezrieť v kategórii pánske tričká.

Buďte in,...

Využívame jednu z najkvalitnejších spôsobov potlače tričiek. Na tričká s potlačou, ktoré sa nachádzajú v našej ponuke, využívame grafickú techniku potlače s názvom sieťotlač, čo predstavuje veľmi kvalitnú potlač, ktorá mnohokrát vydrží dlhšie ako samotné tričko. Sieťotlač predstavuje priamu potlač materiálu. 

Čo je sieťotlač?

Sieťotlač je grafická technika, ktorá zabezpečuje veľmi kvalitnú a trvanlivú potlač tričiek so širokou možnosťou farebnosti potlače priamymi sólo farbami alebo CMYK rastovými farbami. Jedná sa o techniku, ktorá je známa už niekoľko storočí....

Back to Top